QR-letaky.cz. Jedná se o grafické návrhy letáků a předtiskovou přípravu, reklamních obálek, příp. plakátů. "> Atelier Heřmánek: QR letáky - grafický návrh rychle a spolehlivě
       
 
 
Kategorie BLOGU: grafika

QR letáky - grafický návrh rychle a spolehlivě

Ze všeho čemu se profesionálně věnuji, jsem vybral jeden malinký výsek a udělal z něj samostatnou expresní službu na webu QR-letaky.cz. Jedná se o grafické návrhy letáků a předtiskovou přípravu, reklamních obálek, příp. plakátů.

Z postupně rozhojňované galerie vzorových layoutů vybere klient ten, který mu uspořádáním a barevností nejvíce vyhovuje, zašle potřebné podklady a do tří dnů získá konkrétní grafický návrh svého letáku (či jiné analogické tiskoviny) ke konzultaci. Do 24 hodin po schválení návrhu pak obdrží tiskové PDF ve standardu kompozitní PDF/X-1a:2001. 

Jistě je možné připravit návrh i zcela zakázkový, tedy neopírající se o "grafické prototypy". V takovém případě je cena kalkulována individuálně. 

Naopak využije-li některý z předpřipravených grafických návrhů, cena je pevná, neb rozsah a struktura dokumentu je víceméně určena vzorovým layoutem včetně doporučeného množství textu a obrázků.

Ilustrace použité ve vzorovém návrhu nahradím fotografiemi klienta, "lorem ipsum" texty pak dodaným obsahem.

Výhodou této služby je, že reklamní materiál připravuje kreativní profesionál a přitom klient už dopředu ví, co může očekávat, má i jasnou informaci o termínu a ceně. Vzorový layout není dogma, každá zakázka je jiná, dodané obrázky často inspirují k nápadům, které layout neobsahuje. 

K objednání není třeba žádná registrace, jen e-mail a podklady. Fakturační údaje sděluje klient až na závěr práce, kdy je finální grafický návrh schválen

Část webu zaměřená na praktické rady obsahuje základní informace, které by měl klient znát, např. jaký je rozdíl mezi vektorovou a rastrovou grafikou, jak vypočítat potřebnou velikost obrázku pro tisk, apod.

Na návrh letáku (obálky, plakátu) samozřejmě mohou navazovat další grafické práce, stačí se přesunout na mateřský web atelieru a zjistit, co vše je možné :-)

QR kód je vždy zdarma součástí každého návrhu, protože věřím, že to je v současné době nejlepší způsob, jak cíleně provázat tištěnoý reklamní materiál s podrobnějšími informacemi na webové prezentaci.

Heřmánek - obrázek 317
Heřmánek - obrázek 316
Heřmánek - obrázek 315
Heřmánek - obrázek 314
Heřmánek - obrázek 313
Heřmánek - obrázek 312
 
Pridat.eu
ilustrace-inka-barevnost
ilustrace-inka-vizualizace
ilustrace-hribe
ilustrace-2svet-valka
ilustrace-astrolab_render1
grafika-brozura_obalka-cz4
grafika-sbirame-recepty8
grafika-posvatne_cislo_1
grafika-BDS-prosp-2001
grafika-supertraders_big
logo-perfekt_2_big
logo-starostove_big
logo-mazoretky
logo-logo_Velocity4
logo-piktogramy-6
web-webdesign-4
web-webdesign-11
web-webdesign-1
web-webdesign-8
web-webdesign-12
 

Náhodný výběr obrázků

Xconcept © 2010-2013 | CMS: CMS domino