www.nedluzit.cz."> Atelier Heřmánek: Bláznivý nápad ?
       
 
 
Kategorie BLOGU: web

Bláznivý nápad ?

Když jsem si přečetl, že 2/3 čechů nečtou smlouvy a pak jsou překvapeni důsledky, napadlo mě, že to je opravdu trýznivé téma zasluhující si pozornost. Pár minut poté jsem zakoupil doménu www.nedluzit.cz.

Pak jsem hledal na Google a nacházel rozličné informace, podivil se, jak často je toto téma přetřásáno a přitom nikde jsem nenašel to, co bych považoval za užitečné - totiž ukázat na konkrétních příkladech smluv, v čem spočívají ty "skryté nástrahy", které domyslet je pro našince těžké.

A pak mi šly myšlenky hlavou dál a uvědomil si, že je to také problém s nezanedbatelnými psychologickými a sociologickými souvislostmi, ba dospěl jsem až k naštvání na spotřební trendy glorifikované reklamou.

Utvrdil jsem sám sebe v tom, že to bude dost možná důstojný bratříček jiných mých neziskových aktivit (wwww.chrtivnouzi.cz, www.sedesatka.cz), pokud jej ovšem dokážu dostrkat k funkční podobě a hlavně, když seženu altruisty, kteří věci opravdu rozumí.

A tak vzniká "WEB pro lidi, kteří neradi čtou smlouvy ... a pak se diví" - jednoduše www.NEDLUZIT.cz - neboli Kterak se vyhnout dluhové pasti "for dummies". Ano - jsem přesvědčen, že to musí být celé pojato tak, aby textu rozuměl každý, bez ohledu na vzdělání. U ostatních webů s podobnou tematikou tento prvek poněkud postrádám. Orientovat by se měl především na PREVENCI, webů, které radí, kterak z dluhů ven, je hodně.

Takže - pokud máte k tematu co říci a nechcete za to peníze, napište mi prosím na mejl, který jsem pro ten účel zřídil: spoluprace@nedluzit.cz
nebo (nebo také) si můžete "oblíbit" založenou stránku na Facebooku - to je nejrychlejší způsob, jak rozhýbat lavinu :-)

 

obrázek 193
 
Pridat.eu
ilustrace-inka-vizualizace
ilustrace-scucka-prospekt-1
ilustrace-cukrovi1
ilustrace-timeout_liberec_country3
ilustrace-timeout_liberec_ferda2
grafika-makrobiotika2
grafika-vznik-statu
grafika-opce-seminar_big
grafika-hdp_plakat
grafika-katalog-prague-1
logo-starostove_big
logo-kohax-logo
logo-perfekt_2_big
logo-piktogramy3
logo-mazoretky
web-webdesign-3
web-webdesign-13
web-webdesign-11
web-webdesign-4
web-webdesign-2
 

Náhodný výběr obrázků

Xconcept © 2010-2013 | CMS: CMS domino