Kategorie BLOGU: web

Regiones.cz

Informace z krajů a měst přímo k seniorům.

Úspěch webu www.sedesatka.cz přivedl duchovního otce Šedesátky, pana Vojvodíka, na myšlenku vytvořit přímý kanál z města a krajů ke stále se zvětšující obci seniorů. Již delší dobu jsme koketovali s možností přidat na Šedesátku regionální a oborové kluby, modul pro snadnější navazování osobních kontaktů a inzertní modul, případně usnadnit seniorům účast na společných akcích nebo jejich organizování. 

Web sedesatka.cz beží pod Drupalem. CMS Drupal je mocný Open Source nástroj, díky tomu je i řádně složitý. Zatěžkávací zkoušku velkého provozu Šedesátky ustál na výtečnou, ale implementace nových funkcí znamená doplňovat stále nové a nové moduly a celý systém se stává pak velmi náročný na správu nemluvě o nutnosti každý modul uživatelsky přizpůsobit.

Proto jsem navrhl postavit web Regiones na vlastním CMS, který mi dovoluje bez velkých obtíží jej rozšiřovat a modifikovat pro požadovanou funkcionalitu. Jeho flexifilita a nejspíš hlavně to, že celý zdrojový kód dobře znám práci velmi usnadňuje. Sice je nutné každou novou vlastnost naprogramovat, případně přizpůsobit a implementovat nějaké osvědčené řešení uvolněné pod využitelnou licencí.

Web REGIONES.cz  je v základní podobě na světě, některé moduly ještě chybí, ale už je možno jej plnit obsahem. Design se snaží přizpůsobit cílové skupině, časem přibude i možnost zvolit odlišný vzhled.

obrázek 194
 
Pridat.eu
ilustrace-koutek-4-kresba-2
ilustrace-osobnost
ilustrace-burak_3
ilustrace-timeout_liberec_ferda2
ilustrace-hribe
grafika-novus-sinus4_nahled
grafika-brozura_obalka-cz1
grafika-pohledniceA603
grafika-letak_nemecky1
grafika-pravni-infodisk-2000_3
logo-pis-rytirska
logo-kohax-logo
logo-piktogramy
logo-socialni-pece
logo-help_support_rgb
web-webdesign-1
web-webdesign-6
web-webdesign-13
web-webdesign-7
web-webdesign-3
 

Náhodný výběr obrázků

Xconcept © 2010-2013 | CMS: CMS domino