Kategorie BLOGU: web

JQuery a rozšiřující pluginy

Když říkám, že web Šedesátka bude lepší než dosud, je to trochu i připravovaným vyšším uživatelským komfortem. Zapojím totiž do hry několik JS efektíků.

S JavaScriptem jsem se vždy snažil šetřit. Nevím přesně proč, ale nikdy jsem JS neměl moc rád. Některé příjemnosti se ale bez něj neobejdou.

Když chci, aby Šedesátka měla dost velké písmo pro seniory a současně na stránce bylo co nejvíce informací, nezbývá, než najít nějaký fígl. Nic nového pod sluncem - tohle umí Accordion efekt a ten zas umí JavaScript.

Jistě, že JS nesmí zajišťovat načítání dat do stránky, ale komfort jejich zobrazování podpořit může. Hledal jsem a hledal ... a hledal ... a hledal, až jsem myslím našel ty správné pluginy pro JS knihovnu JQuery.Java Script moc neumím a tak jsem nucen spoléhat na chytřejší. Myslím, že JQuery Tools a k tomu pár dalších štíhlých doplňků bude správná volba.

Zatím víc informací nenapíši, opravdu nedělám nic jiného, než zírám do kódu. Podrobnější report s výčtem všech použitých komponent podám až web spustíme v nové podobě naostro.

 
Pridat.eu
ilustrace-hribe
ilustrace-inka-profily
ilustrace-timeout_liberec_ferda2
ilustrace-2svet-valka
ilustrace-cukrovi1
grafika-trading-strategie_big
grafika-BDS-prosp-2001
grafika-supertraders_big
grafika-czechwealth-letak-konzultac
grafika-inzerat_cedima2
logo-logo_Velocity4
logo-tip_na_vylet_logo
logo-golf2000-logo-RGB_medium
logo-most_brozura_01
logo-piktogramy
web-webdesign-11
web-webdesign-12
web-webdesign-7
web-webdesign-1
web-webdesign-10
 

Náhodný výběr obrázků

Xconcept © 2010-2013 | CMS: CMS domino